Hakkımızda - Angora Gümüş | İmalat Toptan ve Perakende Satış

Hakkımızda

Angora Gümüş | İmalat Toptan ve Perakende Satış

Kurulduğu 2015 yılından bu yana toptan ve parekende hizmeti ile Kızılay/Ankara merkezi ülke geneline hizmet veren firmamız;

Son yıllarda KOSGEB'in desteğini de yanına alarak imalat sektörüne girmiş, yurt içi müşterilerinin yanı sıra yurt dışı müşterilerine de hizmet vererek ihracat yapmaya ve ülkeye döviz girdisi sağlamaya başlamıştır.

AG SİLVER GÜMÜŞ İML.İTH.İHR.LTD.ŞTİ. İlkesel Olarak Müşterilerini en büyük sermayesi biliyor, onların öneri ve uyarılarını dikkate alarak kendisini sürekli olarak yeniliyor. Bugünlere vefakar müsterileri sayesinde gelen firma, aynı şekilde onların desteği ile de büyümeye devam ediyor. 

Angora Gümüs Ürünleri; ETSY, Amazon, EBAY gibi platformlarda gerek doğrudan gerekse toptan müşterileri vasıtasıyla satıştadır. Firmamız bu platformlarda satış yapmak isteyen yeni müşterilerine de ayrıca tedarik hizmeti verebilecek kapasitetedir.

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş ürünler başta olmak üzere her türlü gümüş takı ürünleri yüksek hammadde ve işçlik kalitesiyle üretmekte ve en kısa zamanda teslimini sağlamaktadır. 

Toptan-Perakende  ürünlerini Avrupa-Amerika ve Avusturalya kıtalarına DHL kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır.

Her sezon değişen ve gelişen aksesuar dünyasına farklı bir soluk getiren Angora Gümüş, kendi ekolünde bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Çalışan, modern, çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen Angora Gümüş, farklı modelleriyle, yurtiçi-yurtdışı  tüketicisiyle buluşmaktadır.

E- Ticarette birlikte gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen Angora Gümüş ben merkezli değil biz merkezli çalışak iş ortaklarını birlikte yol almaya davet etmektedir.

 

Mustafa Kayadibi

+90 545 218 5304

angoragumus@gmail.com

Aradığınız ürünü yazıp, ENTER tuşuna basın.
WhatsApp Angora Gümüş
WhatsApp ile gönder
ÜRÜN KODU İLE ARAMA