Etsy’de ve Online Mağazalarda Gümüş ve Takı Satışı Nasıl Yapılır? - Angora Gümüş | İmalat Toptan ve Perakende Satış

Etsy’de ve Online Mağazalarda Gümüş ve Takı Satışı Nasıl Yapılır?

Gümüş, çok yönlü, zamansız ve güzel görünümü sayesinde en sevilen değerli metallerden biri olarak birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İnsanların yüzyıllardır kullandığı gümüş günümüz modern tasarımlarla birleşince oldukça yoğun bir talep almakta.

Angora Gümüş; gümüşü modern tasarımlarla tasarlamakta ve yoğun bir müşteri kitlesi ile buluşturmakta.

Angora Gümüş olarak Etsy de ve diğer online mağazalarda gümüş takı satmak isteyen girişimcilere ürün tedarik etmekteyiz. Ürünlerimizin hepsi kendi atölyemizde özenle üretilmektedir. Etsy gibi el emeği ve orijinal ürünlerin satıldığı bir platformda her biri özel tasarımımız olan ürünleri satmak sizin için oldukça keyifli ve avantajlı olacaktır. Angora Gümüş ürünlerini satmak isteyen siz değerli girişimcilere birkaç başlık altında Etsy ve online mağazalar hakkında bilgi vereceğimiz yazımızı mutlaka okumalısınız.

 

 

Etsy de ve Online Mağazalarda Gümüş ve Takı Mağazası Açarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle ürün seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Ürünlerinizin kaliteli malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Ürünleri fotoğraflamanız gerekmektedir. Bunun için birkaç seçenek var. Sade bir fon üzerinde ürünleri fotoğraflayabilir ya da model üzerinde çekim yapabilirsiniz. Model üzerinde ürünleri fotoğraflayarak müşterilerin ürünü kullandıklarında üzerlerinde nasıl duracağı hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Ürünlerinizi tanımlayın. Yani ürünün gümüş ayarını, gr bilgisini verin. Müşteriler online satın aldıkları için ürüne dokunma şansları yok bunun için detaylı bilgi vermeniz müşterilerin satın alma işlemine katkı sağlayacaktır. Angora Gümüşten alacağınız her ürünü mağazamızın web sitesinden görebilirsiniz.

 

Etsy de mağazanızın görünürlüğünü arttırmaya çalışın. Belli bir ücret karşılında Etsy size bu hizmeti sunmakta. Ya da ürünlerinizin Etsy ve Google aramalarında görünme olasılığının daha yüksek olması için mağazanızın ve listelerinizin SEO'sunu geliştirmeye de çalışabilirsiniz.

 

 

Müşterilerinizin olumlu yorumları mağazanıza olan güveni ve ilgiyi artıracak bu da satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Etsy’de ve online mağazalarda müşteri memnuniyetini; hızlı kargolama, özenli paketleme ve müşteriler ile hızlı, açık iletişim halinde olmak sağlayacaktır.

Aradığınız ürünü yazıp, ENTER tuşuna basın.
WhatsApp Angora Gümüş
WhatsApp ile gönder
ÜRÜN KODU İLE ARAMA